Konsomatris iş ilanları

Konsomatris iş ilanları

Konsomatris (Kons); Menajerlik Güvencesiyle Turistlik Night Club & Bar, Gazino, Pavyon tarzındaki gece kulüplerinde içkili ya da içkisiz müşterisini eğlendiren, eğlendirirken ise işletmesine para kazandıran kadınlara kons denir.

İyi bir kons kadını olmak istiyorsanız deneyimli olmanız gerekmez. Yüksek kazançlar sağlamak isteyen bayanlar öncellikle en iyisi olmayı hedeflemesi gerekmektedir.

 

İyi Bir Kons Kadını Nasıl Olur?

En önemlisi iyi ve güvenilir ajanslar bulun

Öncelikle kendinize yatırım yapın ve fiziğinize özen gösterin

Çekici ve Seksi olmaktan çekinmeyin

Mekâna Gelen müşteriler sizinle iyi vakit geçirmek için geliyor bunu unutmayın

Güler yüzlü olun ve gelen müşteriyle iyi ilgilenin onu dinleyin

Gelen müşteriyi iyi analiz edin kendinizi teşhir etmekten çekinmeyin

Gece uzun saatler çalışmaya hazır olun

 

Kons bayanlar nerelerde Çalışır?

Menajerlik Güvencesiyle Turistlik Night Club & Bar, Gazino, Pavyon tarzındaki gece kulüplerinde Çalışmaktadırlar. Anlaşmaya göre günlük, haftalık veya aylık olarak gece çalışmaktadır.

Bu yazımızı okuyan bayanlar kons olarak çalışmak istiyorsanız ve kendinizden eminseniz çalışmak istediğiniz eğlence mekanının ajans hizmeti kullanabilir ya da iyi bir ajans şirketi ile işe başlamanız mantıklı olacaktır.

divider

Bize Ulaşın

Telefon : 0 541 312 85 33

Kaan Bey

Bize Yazın

Whatsapp : 0 541 312 85 33

Kaan Bey

Telefon
WhatsApp
kons iş ilanları pavyon iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları