İzmir Kons Menajer iş ilanları

İzmir Kons Menajer iş ilanları

Kons Menajer Nedir?

Kons Menajeri; kons bayanların iş bulma süreçlerini yöneten ve süreci takip eden kişilerdir. Gazino, pavyon gibi gece kulüplerindeki tüm süreci detaylarıyla yönetir ve planlamaları eksiksiz yerine getirir. Temsil ettiği kişinin anlaşmalarını da menajerler yapar.

 

Kons Menajer Ne İş Yapar Görevleri Nelerdir?

Birçok kons menajer ajansı bulunmaktadır. Önemli olan bu süreçte çalışan kons bayanın güvenini ve çalıştığı sektöre yönelik anlaşma sağlamasıdır. Kons Menajerler, çalıştıkları isimlerin profesyonel ve başarılı bir iş hayatı olması için çalışırlar.

Kons bayanların mesleki süreçlerini yönetirler ve her konuda yardımcı olmak zorundadırlar. Çalışanın doğru işleri seçmesini sağlamak, yapacağı iş anlaşmasında sıkı pazarlık yapmalıdır. Çalışacağı gece kulüplerini iyi seçmelidir ve sosyal, kültürel tüm imkanlarını sağlamalıdır.

 

Konsomatris  (Kons ) Bayanlar Nasıl Menajerlik Ajansı Bulurlar?

İlk adım olarak kons olarak çalışmaya karar vermelisiniz ve bu iş hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kendinizi geliştirip hem fiziksel hem ruhsal yönden hazır olduktan sonra güvenilir bir kons menajeri bulmalısınız. Birçok kons menajer ajansları vardır sizin için en doğru olanı bulmanız önemlidir.  

Kons menajerler konaklamadan tutun yeme, içme fiziksel bakım da dahil olmak üzere her türlü ihtiyacınızı ve güvenliğinizi sağlamalıdır.

Kons menajerlik ajanslarını iyi bir araştırmanın ardından watsapp, sms veya telefon üzerinden yapabilirsiniz.

 

İzmir Kons menajeri ; Gazinolar, gece kulüpleri, night club tarzı eğlence mekanlarında çalışmak üzere bayan ekip arkadaşları aranmaktadır. Türkiye geneli huzurlu ve güven içeresinde çalışma imkânı istediğiniz şehir ve ilçelerde bize ulaşabilir 7/24 açık numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

 

Kons Bayanlara Sağlanacak Sosyal İmkanlar;

3000-3500-4000TL arası günlük net yevmiyeler,

Konaklama, yemek, yol

İsteyen Bayanlara sigorta kesinlikle yapılır

Huzurlu, güvenli ve kaliteli mekânlarda çalışma imkanı

İstediğiniz il ve ilçede çalışma imkânı

Yevmiyeler günlük net ve kesinlikle sözleşme yoktur.

Yaşam standardının üstünde net ve yüksek ücret

Sizlerde iyi ve güvenilir bir kons menajeri arıyorsanız tam da yerindesiniz demektir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Türkiye’deki yaşam imkânlarının üstünde elit ve kaliteli bir yaşam sürdürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Tel : 0 541 312 85 33

Whatsapp: 0 541 312 85 33

 

divider

Bize Ulaşın

Telefon : 0 542 502 49 89

Kaan Bey

Bize Yazın

Whatsapp : 0 542 502 49 89

Kaan Bey

Telefon
WhatsApp
kons iş ilanları pavyon iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları